Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Schermdiagonaal | 2,2 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
Besturingssysteem
| Besturingssysteem | Symbian |
Geheugen
| Werkgeheugen | 60 MB |
| Geheugenkaartlezer |
Beeldscherm
| Schermdiagonaal | 2,2 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 182 ppi |
| Touchscreen | |
| Tweede scherm |
Processor
| Snelheid cluster 1 | 600 MHz |
Camera
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 8 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 640x480 |
Toestel
Accu
| Gesprekstijd | 4 uur |
| Stand-by tijd | 300 uur |
| Accucapaciteit | 860 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
Connectiviteit / Netwerk
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
Uiterlijk
| Lengte | 95,2 mm |
| Breedte | 46,1 mm |
| Dikte | 15,9 mm |
| Gewicht | 110 gram |
| Kleur | Grijs |
Functionaliteit
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
Audioformaten
| aac | |
| mp3 | |
| wma |
Videoformaten
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
Productcodes
| SKU | 002S966, 002R8G9 | |
| EAN | 6438158247437, 6438158211605 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 3 november 2010 |