Nokia 8110 4G Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | Smart Feature OS |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 27,1 % |
| Beeldverhouding | 4:3 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 205 |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 1.100 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 2 |
| GPU | Adreno 304 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Stand-by tijd | 600 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 1.500 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.1 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 133,45 mm |
| Breedte | 49,3 mm |
| Dikte | 14,9 mm |
| Gewicht | 117 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| mp3 |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 16ARGY01A04, 16ARGB01A03, 16ARGB01A04, N8110-YLW | |
| EAN | 6438409015006, 6438409014979, 6438409014993, 6438409015105 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 5 mei 2018 |