Nokia Asha 210 Black (BE)
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Nokia Asha Platform 1.0 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem versie | Nokia Asha Platform 1.0 |
| Werkgeheugen | 32 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser |
| Gesprekstijd | 12 uur |
| Stand-by tijd | 1.104 uur |
| Accucapaciteit | 1.200 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 5G | |
| GPRS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 111,5 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Dikte | 11,8 mm |
| Gewicht | 99,5 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| GPS | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| Serial Port Profile (SPP) | |
| Service Discovery Application Profile (SDAP) |
| 3GP |
| SKU | A00012253 | |
| EAN | 6438158585683 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 19 augustus 2013 |