Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
Geheugen
| Werkgeheugen | 32 MB |
| Geheugenkaartlezer |
Beeldscherm
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
Camera
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser |
Toestel
| Simlockvrij | |
| Voedingsaansluiting | Micro USB |
| Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack) |
Accu
| Gesprekstijd | 12 uur |
| Accucapaciteit | 1.200 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
Connectiviteit / Netwerk
| 2G | |
| 5G | |
| GPRS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| Near Field Communication (NFC) |
Uiterlijk
| Lengte | 111,5 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Dikte | 11,8 mm |
| Gewicht | 99,5 gram |
| Kleur | Wit |
Functionaliteit
| MMS | |
| GPS | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
Ondersteunde Bluetooth profielen
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| Service Discovery Application Profile (SDAP) |
Videoformaten
| 3GP |
Productcodes
| SKU | A00013310 | |
| EAN | 6438158599147 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 13 maart 2014 |