Nokia C3 Pink
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslaggeheugen | 0,05 GB |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Symbian |
| Werkgeheugen | 55 MB |
| Opslaggeheugen | 0,05 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 167 ppi |
| Touchscreen | |
| Tweede scherm |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 320x240 |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Stand-by tijd | 800 uur |
| Accucapaciteit | 1.320 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Lengte | 115,5 mm |
| Breedte | 58,1 mm |
| Dikte | 13,6 mm |
| Gewicht | 114 gram |
| Kleur | Roze |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Exchange synchronisatie | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Dial-up Networking Profile (DUN) | |
| File Transfer Profile (FTP) | |
| Generic Access Profile (GAP) | |
| Generic Object Exchange Profile (GOEP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| Serial Port Profile (SPP) | |
| Service Discovery Application Profile (SDAP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wma |
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | 002S2K1, 002S2J9, 002S8M0, 002S5K3 | |
| EAN | 6438158226166, 6438158226142, 6438158235052, 6438158246010 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 11 november 2010 |