Nokia E72 Black (Azerty)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Schermdiagonaal | 2,36 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| 5G |
| Werkgeheugen | 250 MB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,36 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 169 ppi |
| Touchscreen |
| Snelheid cluster 1 | 600 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 640x480 |
| Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack) |
| Gesprekstijd | 12,5 uur |
| Stand-by tijd | 492 uur |
| Accucapaciteit | 1.500 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Lengte | 114 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Dikte | 10,1 mm |
| Gewicht | 128 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Basic Imaging Profile (BIP) | |
| Dial-up Networking Profile (DUN) | |
| File Transfer Profile (FTP) | |
| Generic Audio/Video Distribution Profile (GAVDP) | |
| Generic Access Profile (GAP) | |
| Generic Object Exchange Profile (GOEP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Human Interface Device Profile (HID) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| Serial Port Profile (SPP) | |
| Video Distribution Profile (VDP) |
| SKU | 002N6G8 | |
| EAN | 6438158109209 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 16 april 2010 |