Nokia G20 64GB Blue
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 49,51 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Pixeldichtheid | 270 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 81,9 % |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Type glas voorzijde | Panda Glass |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | MediaTek Helio P35 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 1 | 2.301 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 4 |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 2 | 1.800 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraopstelling achterzijde | Primaire camera, ultragroothoek, macrocamera, dieptecamera |
| Primaire camera: resolutie | 48 MPixel |
| Primaire camera: diafragma | f/2 |
| Primaire camera: type autofocus | Phase detection autofocus (PDAF) |
| Primaire camera: optische beeldstabilisatie | |
| Ultragroothoek camera: resolutie | 5 MPixel |
| Ultragroothoek camera: type autofocus | - |
| Ultragroothoek camera: optische beeldstabilisatie | |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Dieptecamera: resolutie | 2 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 30 fps | 1920x1080 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 5.050 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Snellaad-techniek | Type onbekend |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Infrarood sensor | |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 163,3 mm |
| Breedte | 75,7 mm |
| Dikte | 10,2 mm |
| Gewicht | 200 gram |
| Kleur | Blauw |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner | |
| Type vingerafdrukscanner | Capacitief zijkant |
| Garantie | 2 jaar |
| Afgeleide: browsetijd na half uur laden | 152 |
| SKU | 719901147741, TA-1336 | |
| EAN | 6438409060280, 6438409058348 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 24 juni 2021 |