Nokia G50 128GB Rose Gold
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,82 inch |
| Schermresolutie | 1640x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,82 inch |
| Schermresolutie | 1640x720 |
| Pixeldichtheid | 263 ppi |
| Beeldverhouding | 5:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 3 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 480 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.000 MHz |
| GPU | Adreno 619 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 8,85 mm |
| Breedte | 77,7 mm |
| Dikte | 173,8 mm |
| Gewicht | 220 gram |
| Kleur | Goud |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NG50-4/128-SND, F16BYA1072026 | |
| EAN | 6438409068064 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 10 december 2021 |
De release van Android 13 ‘Tiramisu’ is in aantocht. In dit artikel bekijken we welke toestellen er potentieel van kunnen worden voorzien.
1 augustus 2022 14:45