Nokia Lumia 520 Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Windows Phone 8.0 |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 4 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Windows |
| Besturingssysteem versie | Windows Phone 8.0 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 4 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Pixeldichtheid | 233 ppi |
| Beeldverhouding | 5:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon S4 Plus (MSM8227) |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| GPU | Adreno 305 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1280x720 |
| Gesprekstijd | 9,6 uur |
| Stand-by tijd | 360 uur |
| Accucapaciteit | 1.430 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 119,9 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Dikte | 9,9 mm |
| Gewicht | 124 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| DLNA | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Agenda | |
| Notities | |
| Trilfunctie |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) |
| mp3 | |
| wma |
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | A00010849, A00010858, A00010645, A00010451, LUMIA520BLACK | |
| EAN | 6438158568082, 6438158562868, 6438158563247, 6438158565562, 6438158568174 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 26 maart 2013 |