Nokia Lumia 920 Black
- Bekijk 2 reviews
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Windows Phone 8.0 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 4,5 inch |
| Schermresolutie | 1280x768 |
| Cameraresolutie (achter) | 8,7 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Windows |
| Besturingssysteem versie | Windows Phone 8.0 |
| Werkgeheugen | 1.024 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 29,12 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 4,5 inch |
| Schermresolutie | 1280x768 |
| Pixeldichtheid | 332 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon S4 Plus (MSM8960) |
| ARM-architectuur | ARMv7 |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Type cluster 1 | Qualcomm Krait |
| Snelheid cluster 1 | 1.500 MHz |
| GPU | Adreno 225 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8,7 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Tweede camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 7,5 uur |
| Stand-by tijd | 320 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 2.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 130,6 mm |
| Breedte | 70,8 mm |
| Dikte | 11 mm |
| Gewicht | 186 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Exchange synchronisatie | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Generic Audio/Video Distribution Profile (GAVDP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| Serial Port Profile (SPP) | |
| Service Discovery Application Profile (SDAP) | |
| Video Distribution Profile (VDP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| DivX | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | A00008939, 0022J02, A00008699, A00008823, A00008807 | |
| EAN | 6438158528147, 6438158526969, 6438158527287 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 28 november 2012 |
Windows Phone 8 is uit en wij hebben de nieuwe topmodellen van Nokia en HTC getest. De Nokia Lumia 920 en HTC 8X zijn beide high-end modellen, voorzien van een krachtige dual-core processor, hd beeldscherm en een fraai ontwerp. Maar waar zitten hem de verschillen en welke telefoon is wat ons betreft de beste?
12 december 2012 11:55
Wij vergelijken de topmodellen van HTC en Nokia, de HTC Windows Pone 8X en de Nokia Lumia 920. In beide gevallen gaat het om toestellen met een snelle dual-core processor, een unibody ontwerp, high-res beeldscherm een een adviesprijs van respectievelijk 549 en 599 euro. Wij zoeken uit welk toestel het beste is.
3 december 2012 16:07