OnePlus 8T 5G 128GB Silver
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,55 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Werkgeheugen | 8.192 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,55 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 402 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 5 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.840 MHz |
| GPU | Adreno 650 |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 16 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 160,7 mm |
| Breedte | 74,1 mm |
| Dikte | 8,4 mm |
| Gewicht | 188 gram |
| Kleur | Zilver |
| Barometer | |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 5011101268, 5011101406 | |
| EAN | 6921815612612 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 16 oktober 2020 |