OnePlus Nord 2T 5G 128GB
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,43 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 8.192 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,43 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 409 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 5 |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 90 Hz |
| Processor / SoC | MediaTek Dimensity 1300 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A78 |
| Snelheid cluster 1 | 3.000 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 1 |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A78 |
| Snelheid cluster 2 | 2.600 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 3 |
| Type cluster 3 | ARM Cortex-A55 |
| Snelheid cluster 3 | 2.000 MHz |
| Aantal cores cluster 3 | 4 |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraopstelling achterzijde | Primaire camera, ultragroothoek, zoomcamera |
| Primaire camera: resolutie | 50 MPixel |
| Primaire camera: diafragma | f/2 |
| Primaire camera: type autofocus | - |
| Ultragroothoek camera: resolutie | 8 MPixel |
| Ultragroothoek camera: diafragma | f/2 |
| Ultragroothoek camera: type autofocus | - |
| Ultragroothoek camera: optische beeldstabilisatie | |
| Zoomcamera: resolutie | 2 MPixel |
| Zoomcamera: diafragma | f/2 |
| Zoomcamera: type autofocus | - |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Type lens tweede camera (achter) | Groothoek |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Type lens derde camera (achter) | Dieptesensor |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 32 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 30 fps | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 60 fps | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 120 fps | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 240 fps | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 960 fps | 1280x720 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| Snellaad-techniek | SuperVOOC 3.0 |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| Infrarood sensor | |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 159,1 mm |
| Breedte | 73,2 mm |
| Dikte | 8,2 mm |
| Gewicht | 190 gram |
| Kleur | Grijs |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner | |
| Type vingerafdrukscanner | Optisch in scherm |
| Garantie | 2 jaar |
| Afgeleide: browsetijd na half uur laden | 656 |
| SKU | 5011102074 | |
| EAN | 6921815621348 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 19 mei 2022 |
| 3DMark Wild Life Extreme overall score | 1.287 |
|
|
| Average frame rate Extreme (fps) | 7,7 fps |
|
|
| 3DMark Wild life Extreme FPS-range laagste | 3 fps |
|
|
| 3DMark Wild Life Extreme FPS-range hoogste | 15 fps |
|
| Stability | 74 % |
|
|
| Best loop score | 4.581 |
|
|
| Lowest loop score | 3.367 |
|
| Stability | 100 % |
|
|
| Best loop score | 1.325 |
|
|
| Lowest loop score | 1.218 |
|
Niet zo lang geleden hebben we een artikel gepubliceerd over de twee Nord-modellen van OnePlus. Vandaag heeft het merk nog een derde Nord-toestel op de markt gebracht: de OnePlus Nord 2T. Wij hebben hem getest.
31 mei 2022 17:05
De release van Android 13 ‘Tiramisu’ is in aantocht. In dit artikel bekijken we welke toestellen er potentieel van kunnen worden voorzien.
1 augustus 2022 14:45