OPPO A15 32GB Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 6,52 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Werkgeheugen | 3.072 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,52 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Pixeldichtheid | 269 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 3 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | MediaTek Helio P35 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 1 | 1.600 MHz |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.230 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 164 mm |
| Breedte | 75,4 mm |
| Dikte | 7,9 mm |
| Gewicht | 175 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | CPH2185ME | |
| EAN | 6944284675827 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 26 november 2020 |