OPPO A74 5G 128GB Black
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 99,12 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 405 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 5 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 480 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | Qualcomm Kryo 460 Gold |
| Snelheid cluster 1 | 2.035 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 2 |
| Type cluster 2 | Qualcomm Kryo 460 Silver |
| Snelheid cluster 2 | 1.804 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 6 |
| GPU | Adreno 619 |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraopstelling achterzijde | Primaire camera, ultragroothoek, macrocamera, dieptecamera |
| Primaire camera: resolutie | 48 MPixel |
| Primaire camera: diafragma | f/2 |
| Primaire camera: type autofocus | Phase detection autofocus (PDAF) |
| Primaire camera: optische beeldstabilisatie | |
| Ultragroothoek camera: resolutie | 8 MPixel |
| Ultragroothoek camera: diafragma | f/2 |
| Ultragroothoek camera: type autofocus | - |
| Ultragroothoek camera: optische beeldstabilisatie | |
| Zoomcamera: optische beeldstabilisatie | |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Type lens tweede camera (achter) | Groothoek |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Type lens derde camera (achter) | Macro lens |
| Vierde cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Dieptecamera: resolutie | 2 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 16 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 30 fps | 1920x1080 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Snellaad-techniek | Type onbekend |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| Infrarood sensor | |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 162,2 mm |
| Breedte | 74,7 mm |
| Dikte | 10,2 mm |
| Gewicht | 190 gram |
| Kleur | Zwart |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner | |
| Type vingerafdrukscanner | Capacitief zijkant |
| Garantie | 2 jaar |
| Afgeleide: browsetijd na half uur laden | 282 |
| SKU | CPH2197FK, 5990631 | |
| EAN | 6944284684690 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 mei 2021 |
| 3DMark Wild Life Extreme overall score | 284 |
|
|
| Average frame rate Extreme (fps) | 1,7 fps |
|
|
| 3DMark Wild life Extreme FPS-range laagste | 1 fps |
|
|
| 3DMark Wild Life Extreme FPS-range hoogste | 4 fps |
|
| Stability | 99 % |
|
|
| Best loop score | 977 |
|
|
| Lowest loop score | 971 |
|
| Stability | 99 % |
|
|
| Best loop score | 293 |
|
|
| Lowest loop score | 289 |
|