Poco F4 256GB Night Black
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Schermdiagonaal | 6,67 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| Werkgeheugen | 8.192 MB |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,67 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Type cluster 1 | Qualcomm Kryo 265 Gold |
| Snelheid cluster 1 | 3.200 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 20 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 163,2 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Dikte | 7,7 mm |
| Gewicht | 195 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | MZB0BMKEU | |
| EAN | 6934177782626 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 augustus 2022 |
Opties genoeg voor wie een smartphone wil kopen, zelfs binnen een en hetzelfde merk. Xiaomi biedt je de keuze: wil je een nieuw of ouder Snapdragon-toestel, of een met een Mediatek-chip? Wij leggen ze naast elkaar.
15 september 2022 16:16