Realme C35 128GB Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,6 inch |
| Schermresolutie | 2408x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,6 inch |
| Schermresolutie | 2408x1080 |
| Pixeldichtheid | 400 ppi |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A75 |
| Snelheid cluster 1 | 2.000 MHz |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A55 |
| Snelheid cluster 2 | 1.800 MHz |
| GPU | ARM Mali-G57 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 0 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 164,4 mm |
| Breedte | 75,6 mm |
| Dikte | 8,1 mm |
| Gewicht | 189 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | 6042356, 6941399068537 | |
| EAN | 6941399068537 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 29 augustus 2022 |