RugGear RG650 16GB Black
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.1 |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 5,5 inch |
| Schermresolutie | 1440x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.1 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 5,5 inch |
| Schermresolutie | 1440x720 |
| Pixeldichtheid | 293 ppi |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | MediaTek MT6739 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1.500 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 2 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1280x720 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.200 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 152,5 mm |
| Breedte | 75,4 mm |
| Dikte | 12,5 mm |
| Gewicht | 196 gram |
| Kleur | Zwart/Geel |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| mp3 |
| 3GP | |
| MPEG 4 |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 99020250 | |
| EAN | 6954561765004 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 28 januari 2019 |