Samsung E1080 Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Schermdiagonaal | 1,43 inch |
| 5G |
| Werkgeheugen | 0 MB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 1,43 inch |
| Touchscreen |
| Camera (achter) | |
| Camera (voor) |
| Gesprekstijd | 3 uur |
| Stand-by tijd | 120 uur |
| Accucapaciteit | 860 mAh |
| 2G | |
| 5G | |
| Edge | |
| WiFi | |
| Bluetooth |
| Lengte | 107,4 mm |
| Breedte | 45,5 mm |
| Dikte | 13,6 mm |
| Gewicht | 64,5 gram |
| Kleur | Zwart |
| SMS | |
| GPS | |
| Java | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| mp3 |
| SKU | GT-E1080ZKA, GT-E1080ZKAXEN | |
| EAN | 8808993510313 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 augustus 2009 |