Samsung Galaxy A03 64GB Red
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Pixeldichtheid | 270 ppi |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 1.600 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 166,6 mm |
| Breedte | 75,9 mm |
| Dikte | 9,2 mm |
| Gewicht | 199 gram |
| Kleur | Rood |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer |
| SKU | SM-A035GZRGEUB, SM-A035GZRGEUE | |
| EAN | 8806092886728, 8806092886704 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 24 mei 2022 |