Samsung Galaxy A13 5G 64GB Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Pixeldichtheid | 270 ppi |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 3 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | MediaTek Dimensity 700 (MT6833) |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A76 |
| Snelheid cluster 1 | 2.200 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 2 |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A55 |
| Snelheid cluster 2 | 2.000 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 6 |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Type lens tweede camera (achter) | Dieptesensor |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Type lens derde camera (achter) | Macro lens |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Snelladen |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 164,5 mm |
| Breedte | 76,5 mm |
| Dikte | 8,8 mm |
| Gewicht | 195 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-A136BZKUEUB, 7457457 | |
| EAN | 8806094387216 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 augustus 2022 |