Samsung Galaxy A20e 32GB Blue
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 5,8 inch |
| Schermresolutie | 1560x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Werkgeheugen | 3.072 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 5,8 inch |
| Schermresolutie | 1560x720 |
| Pixeldichtheid | 296 ppi |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 1.600 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 1.350 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 6 |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Accucapaciteit | 3.000 mAh |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 147,4 mm |
| Breedte | 69,7 mm |
| Dikte | 8,4 mm |
| Gewicht | 141 gram |
| Kleur | Blauw |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | SM-A202FZBDVDF, SM-A202BLUE, SM-A202FZBDITV | |
| EAN | 8801643928766, 8801643846176 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 5 juni 2020 |