Samsung Galaxy A20s 32GB Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 1560x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 3.072 MB |
| Opslaggeheugen | 32 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 22,55 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 1560x720 |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 81,9 % |
| Beeldverhouding | 19,5:9 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 1 | 1.804 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 8 |
| GPU | Adreno 506 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraopstelling achterzijde | Primaire camera, ultragroothoek, dieptecamera |
| Primaire camera: resolutie | 13 MPixel |
| Primaire camera: diafragma | f/2 |
| Primaire camera: type autofocus | Phase detection autofocus (PDAF) |
| Primaire camera: optische beeldstabilisatie | |
| Ultragroothoek camera: resolutie | 8 MPixel |
| Ultragroothoek camera: diafragma | f/2 |
| Ultragroothoek camera: type autofocus | - |
| Ultragroothoek camera: optische beeldstabilisatie | |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Dieptecamera: resolutie | 5 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Beeldstabilisatie video | - |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.000 mAh |
| Accutype | Li-Po |
| Snelladen | |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Infrarood sensor | |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 163,3 mm |
| Breedte | 78,2 mm |
| Dikte | 9,3 mm |
| Gewicht | 184 gram |
| Kleur | Zwart |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner | |
| Type vingerafdrukscanner | Capacitief achterzijde |
| Garantie | 2 jaar |
| Afgeleide: browsetijd na half uur laden | 254 |
| SKU | SM-A207FZKDEUE, SM-A207FZKDEUB | |
| EAN | 8806090681073, 8806090681110 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 augustus 2020 |