Samsung Galaxy A22 5G 64GB Purple
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 6,6 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,6 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 399 ppi |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | MediaTek Dimensity 700 (MT6833) |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.200 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 2.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Type lens tweede camera (achter) | Groothoek |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Type lens derde camera (achter) | Dieptesensor |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 167,2 mm |
| Breedte | 76,4 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Gewicht | 203 gram |
| Kleur | Paars |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-A226BLVUEUB, SM-A22128-VIOLET | |
| EAN | 8806092266612 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 7 juli 2021 |