Samsung Galaxy A25 5G 128GB Blue
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Pixeldichtheid | 396 ppi |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 1.800 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 50 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 13 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 161 mm |
| Breedte | 76,5 mm |
| Dikte | 8,3 mm |
| Gewicht | 197 gram |
| Kleur | Blauw |
| GPS | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | SM-A256BZBDEUB | |
| EAN | 8806095382692 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 december 2023 |