Samsung Galaxy A30s Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 6,4 inch |
| Schermresolutie | 1560x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 25 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,4 inch |
| Schermresolutie | 1560x720 |
| Pixeldichtheid | 268 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 84,9 % |
| Beeldverhouding | 19,5:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 7 Octa 7904 |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A73 |
| Snelheid cluster 1 | 1.800 MHz |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A53 |
| Snelheid cluster 2 | 1.600 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 6 |
| GPU | ARM Mali-G71 MP2 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 25 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Derde camera (achter) | |
| Derde cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Vierde camera (achter) | |
| Vijfde camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 16 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 32 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.000 mAh |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 158,5 mm |
| Breedte | 74,7 mm |
| Dikte | 7,8 mm |
| Gewicht | 169 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-A307BLACK, SM-A307FZKVDBT | |
| EAN | 8806090158438, 8806090152719 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 19 september 2019 |