Samsung Galaxy A32 5G 64GB Blue
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Pixeldichtheid | 270 ppi |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.000 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 2.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 13 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 164,2 mm |
| Breedte | 76,1 mm |
| Dikte | 9,1 mm |
| Gewicht | 205 gram |
| Kleur | Blauw |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | SM-A326BZBUEUE, SM-A326BZBUEUB | |
| EAN | 8806090963971, 8806090963988 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 10 augustus 2021 |