Samsung Galaxy A40 Blue
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Schermdiagonaal | 5,9 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 64 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 5,9 inch |
| Schermresolutie | 2340x1080 |
| Pixeldichtheid | 437 ppi |
| Beeldverhouding | 19,5:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 7 Octa 7885 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 1.800 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 1.600 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 6 |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Cameraresolutie (achter) | 16 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 25 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 18 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 3.100 mAh |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 144,3 mm |
| Breedte | 69,1 mm |
| Dikte | 7,9 mm |
| Gewicht | 140 gram |
| Kleur | Blauw |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-A405FZBDPHN, SM-A405FZBDLUX, SM-A405BLUE, SM-A405FZBDITV, SM-A405FZBDDBT, 124879 | |
| EAN | 8801643792220, 8801643779269, 8801643787929, 8801643793890 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 1 april 2019 |