Samsung Galaxy A42 5G 128GB Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,6 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 4.096 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 81 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,6 inch |
| Schermresolutie | 1600x720 |
| Pixeldichtheid | 266 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 84,3 % |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 3 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | Qualcomm Kryo 570 |
| Snelheid cluster 1 | 2.208 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 2 |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A77 |
| Snelheid cluster 2 | 1.804 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 6 |
| GPU | Adreno 619 |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraopstelling achterzijde | Primaire camera, ultragroothoek, macrocamera, dieptecamera |
| Primaire camera: resolutie | 48 MPixel |
| Primaire camera: diafragma | f/2 |
| Primaire camera: type autofocus | Phase detection autofocus (PDAF) |
| Primaire camera: optische beeldstabilisatie | |
| Ultragroothoek camera: resolutie | 8 MPixel |
| Ultragroothoek camera: diafragma | f/2 |
| Ultragroothoek camera: type autofocus | - |
| Ultragroothoek camera: optische beeldstabilisatie | |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Dieptecamera: resolutie | 5 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 20 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 30 fps | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 60 fps | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 120 fps | 1280x720 |
| Maximale resolutie bij 240 fps | 1280x720 |
| Beeldstabilisatie video | - |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Accutype | Li-Po |
| Snellaad-techniek | Type onbekend |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Infrarood sensor | |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 164,4 mm |
| Breedte | 76,3 mm |
| Dikte | 9,8 mm |
| Gewicht | 191 gram |
| Kleur | Zwart |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner | |
| Type vingerafdrukscanner | Optisch in scherm |
| Garantie | 2 jaar |
| Afgeleide: browsetijd na half uur laden | 846 |
| SKU | SM-A426BZKDEUB | |
| EAN | 8806090725036 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 oktober 2020 |