Samsung Galaxy A42 5G 128GB White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,6 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 4.000 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,6 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 399 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 84,3 % |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.200 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 1.600 MHz |
| GPU | Adreno 619 |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 20 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 5 (802.11ac) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 164,3 mm |
| Breedte | 75,8 mm |
| Dikte | 8,6 mm |
| Gewicht | 190 gram |
| Kleur | Wit |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-A426BZWDEUB | |
| EAN | 8806090725005 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 oktober 2020 |