Samsung Galaxy A52 256GB Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Werkgeheugen | 8.192 MB |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 405 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.300 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 1.800 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 32 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 159,9 mm |
| Breedte | 75,1 mm |
| Dikte | 8,4 mm |
| Gewicht | 189 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-A525FZKIEUB | |
| EAN | 8806090987243 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 29 april 2021 |