Samsung Galaxy A53 128GB White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 12 |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 405 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.400 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 32 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 159,6 mm |
| Breedte | 74,8 mm |
| Dikte | 8,1 mm |
| Gewicht | 189 gram |
| Kleur | Wit |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | SM-A536BZWNEUE | |
| EAN | 8806094095159 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 14 juli 2022 |