Samsung Galaxy A9 Blue
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.0 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,3 inch |
| Schermresolutie | 2220x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 24 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.0 |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,3 inch |
| Schermresolutie | 2220x1080 |
| Pixeldichtheid | 392 ppi |
| Beeldverhouding | 5:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 710 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.200 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 8 |
| Snelheid cluster 2 | 1.800 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| GPU | Adreno 616 |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 24 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Derde camera (achter) | |
| Derde cameraresolutie (achter) | 10 MPixel |
| Vierde camera (achter) | |
| Vierde cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 24 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 2 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Gesprekstijd | 23 uur |
| Stand-by tijd | 15 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 3.720 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 162,5 mm |
| Breedte | 77 mm |
| Dikte | 7,8 mm |
| Gewicht | 183 gram |
| Kleur | Blauw |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Human Interface Device Profile (HID) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Personal Area Networking Profile (PAN) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-A920FZBDPHN, SM-A920FZBDDBT, SM-A920FZBDLUX, SM-A920BLUE, SM-A920FZBAITV | |
| EAN | 8801643591106, 8801643564377, 8801643567477, 8801643567583 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 11 oktober 2018 |