Samsung Galaxy Ace 3 White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 4 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Werkgeheugen | 1.024 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 4 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Pixeldichtheid | 233 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Snelheid cluster 1 | 1.200 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 0,3 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 8 uur |
| Accucapaciteit | 1.800 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| HSPA | |
| LTE | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 121,2 mm |
| Breedte | 62,7 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Gewicht | 119,5 gram |
| Kleur | Wit |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Notities | |
| Trilfunctie |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Human Interface Device Profile (HID) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Personal Area Networking Profile (PAN) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| SIM Access Profile (SAP, SIM, rSAP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wma |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | GT-S7275UWAPHN, GT-S7275UWNPHN, GT-S7275UWNBTU, GT-S7275UWADBT, S7275WHITE | |
| EAN | 8806085722743, 8806085693487, 8806085869882 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 juli 2013 |