Samsung Galaxy Ace Onyx Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.2 |
| Opslaggeheugen | 0,158 GB |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.2 |
| Werkgeheugen | 150 MB |
| Opslaggeheugen | 0,158 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 165 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Type cluster 1 | ARM ARM11 |
| Snelheid cluster 1 | 800 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 390 uur |
| Stand-by tijd | 640 uur |
| Accucapaciteit | 1.350 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| Lengte | 112 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Gewicht | 113 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Accelerometer | |
| Exchange synchronisatie | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| mp3 |
| SKU | GT-S5830OKIXEN, GT-S5830OKINEE | |
| EAN | 8806071810706, 8806071845647 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 7 maart 2012 |