Samsung Galaxy Ace S5830 Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Opslaggeheugen | 0,15 GB |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Werkgeheugen | 278 MB |
| Opslaggeheugen | 0,15 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 165 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon S1 (MSM7227) |
| Type cluster 1 | ARM ARM11 |
| Snelheid cluster 1 | 800 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 2 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 320x240 |
| Gesprekstijd | 11 uur |
| Stand-by tijd | 640 uur |
| Accucapaciteit | 1.350 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Lengte | 112 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Dikte | 11,5 mm |
| Gewicht | 113 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Exchange synchronisatie | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| aac | |
| mp3 | |
| wma |
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| SKU | GT-S5830OKAXEN, GT-S5830OKA, GT-S5830OKAXEU, GT-S5830OKIDBT, GTS5830, GT-S5830OKIBTU, GT-S5830, S5830IBLACK | |
| EAN | 8806071260143, 8806071312057, 8806071820286, 8806071905778 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 februari 2011 |