Samsung Galaxy Core Plus Pink
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 4,3 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.2 |
| Werkgeheugen | 750 MB |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 4,3 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Pixeldichtheid | 217 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Snelheid cluster 1 | 1.200 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 0,3 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 9 uur |
| Stand-by tijd | 320 uur |
| Accucapaciteit | 1.800 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 129,7 mm |
| Breedte | 65.950 mm |
| Dikte | 9,4 mm |
| Gewicht | 132,5 gram |
| Kleur | Roze |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | SM-G3500ZIADBT | |
| EAN | 8806085900424 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 april 2014 |