Samsung Galaxy Europa i5500 Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Schermdiagonaal | 2,8 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Werkgeheugen | 100 MB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 2,8 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 143 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Snelheid cluster 1 | 600 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 2 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Digitale zoom | 4 x |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 4 uur |
| Stand-by tijd | 300 uur |
| Accucapaciteit | 1.200 mAh |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Lengte | 108 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Dikte | 12,3 mm |
| Gewicht | 102 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| GPS | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| aac | |
| mp3 | |
| wav |
| SKU | GT-I5500YKADBT | |
| EAN | 8806071037417 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 23 mei 2011 |