Samsung Galaxy J3 2016 Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 5.1 |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 5.1 |
| Werkgeheugen | 1.536 MB |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Pixeldichtheid | 294 ppi |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 3 Quad 3475 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 1.500 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 4 |
| Snelheid cluster 2 | 0 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| GPU | ARM Mali-T720 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 5 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 1280x720 |
| Gesprekstijd | 13 uur |
| Stand-by tijd | 330 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 2.600 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.1 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 142,3 mm |
| Breedte | 71 mm |
| Dikte | 7,9 mm |
| Gewicht | 138 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Human Interface Device Profile (HID) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Personal Area Networking Profile (PAN) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| SIM Access Profile (SAP, SIM, rSAP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-J320FZKDLUX, SM-J320FZKNPHN, SM-J320FZKDDBT, J32016BLACK, SM-J320FZKD, SM-J320FZKNITV, J32016DUOSBLACK, SM-J320FZDROM, J320, J320FNBLKEU, SM-J320FZKDPHN, SM-J320FZKNBTU, SM-J320FZKNPHE, 8806088233062, SM-J320FZKNXEO | |
| EAN | 8806088288000, 8712421530760, 8718894253946, 8806088226378, 8806088227603, 8806088227610, 8806088231334, 8806088233062, 8806088272351, 8806088313948, 8806088317144, 8806088344737 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 maart 2016 |