Samsung Galaxy Mini 2 S6500
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 3,27 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 3 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 2,9 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 3,27 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 176 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon S1 (MSM7227A) |
| ARM-architectuur | ARMv7 |
| Aantal cores totaal | 1 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A5 |
| Snelheid cluster 1 | 800 MHz |
| GPU | Adreno 200 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3 MPixel |
| Camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Stand-by tijd | 420 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 1.300 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 109,4 mm |
| Breedte | 58,4 mm |
| Dikte | 11,83 mm |
| Gewicht | 105 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Exchange synchronisatie | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Generic Access Profile (GAP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) | |
| Object Push Profile (OPP) | |
| Phone Book Access Profile (PBAP, PBA) | |
| Serial Port Profile (SPP) |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| h.264 | |
| MPEG 4 |
| SKU | GT-S6500XKAXEN, GT-S6500ZYDXEN, GT-S6500ZYADBT | |
| EAN | 8806085079342, 8806085027305, 8806085027312, 8806085030442, 8806085031814 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 april 2012 |
De Galaxy-lijn van Samsung is natuurlijk hoofdzakelijk bekend van de modellen in de hogere klasse. Er zijn echter ook instappers in deze lijn. Wij testten er drie.
25 januari 2013 15:00