Samsung Galaxy Mini S5570i Grey
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.2 |
| Opslaggeheugen | 0,156 GB |
| Schermdiagonaal | 3,1 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Cameraresolutie (achter) | 3 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.2 |
| Werkgeheugen | 160 MB |
| Opslaggeheugen | 0,156 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermdiagonaal | 3,1 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Pixeldichtheid | 129 ppi |
| Touchscreen | |
| Tweede scherm |
| Snelheid cluster 1 | 600 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Digitale zoom | 3 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 320x240 |
| Gesprekstijd | 9,5 uur |
| Stand-by tijd | 570 uur |
| Accucapaciteit | 1.200 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| Lengte | 12,1 mm |
| Breedte | 60,6 mm |
| Dikte | 110,4 mm |
| Gewicht | 104,3 gram |
| Kleur | Grijs |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Exchange synchronisatie | |
| Java | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Calculator | |
| Notities | |
| Takenlijst | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| mp3 |
| SKU | GT-S5570AAI, GT-S5570AAIXEN | |
| EAN | 8806071786988 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 7 februari 2012 |