Samsung Galaxy Note 10 Lite Red
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,7 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,7 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 393 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.700 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 1.700 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| GPU | ARM Mali-G72 MP18 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 32 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| SIM type | Nanosim |
| Voedingsaansluiting | USB Type-C |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 163,7 mm |
| Breedte | 76,1 mm |
| Dikte | 8,7 mm |
| Gewicht | 199 gram |
| Kleur | Rood |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | SM-N770FZRDLUX | |
| EAN | 8806090246357 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 13 januari 2020 |