Samsung Galaxy Note 9 128GB Midnight Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.1 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,4 inch |
| Schermresolutie | 2960x1440 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 8.1 |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,4 inch |
| Schermresolutie | 2960x1440 |
| Pixeldichtheid | 514 ppi |
| Beeldverhouding | 5:9 |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.700 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 1.700 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 4 |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 2 x |
| Flitser |
| Accucapaciteit | 4.000 mAh |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 161,9 mm |
| Breedte | 76,4 mm |
| Dikte | 8,8 mm |
| Gewicht | 201 gram |
| Kleur | Zwart |
| Barometer | |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | SM-N960FZKABTU | |
| EAN | 8801643248383 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 28 juli 2020 |