Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G 256GB Black
- Bekijk onze review
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Schermdiagonaal | 6,9 inch |
| Schermresolutie | 3200x1440 |
| Cameraresolutie (achter) | 108 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Werkgeheugen | 12.288 MB |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,9 inch |
| Schermresolutie | 3200x1440 |
| Pixeldichtheid | 509 ppi |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 6 |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 990 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.700 MHz |
| Snelheid cluster 2 | 2.500 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 108 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 10 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 10 x |
| Flitser | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 7680x4320 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Snelladen | |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 164,8 mm |
| Breedte | 77,2 mm |
| Dikte | 8,1 mm |
| Gewicht | 208 gram |
| Kleur | Zwart |
| Barometer | |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-N986BZKGEUB | |
| EAN | 8806090594830 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 augustus 2020 |
Techradar bekeek de Samsung Galaxy Note 20 Ultra van dichtbij en geeft zijn eerlijke mening en we kijken ook naar onze eigen metingen.
8 september 2020 06:57
De release van Android 13 ‘Tiramisu’ is in aantocht. In dit artikel bekijken we welke toestellen er potentieel van kunnen worden voorzien.
1 augustus 2022 14:45