Samsung Galaxy S III Mini La Fleur
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.1 |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Schermdiagonaal | 4 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.1 |
| Opslaggeheugen | 8 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 4 inch |
| Schermresolutie | 800x480 |
| Pixeldichtheid | 233 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 5 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 0,3 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 1280x720 |
| Gesprekstijd | 14,1 uur |
| Stand-by tijd | 450 uur |
| Accucapaciteit | 1.500 mAh |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSPA | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Lengte | 121,55 mm |
| Breedte | 63 mm |
| Dikte | 9,85 mm |
| Gewicht | 111,5 gram |
| Kleur | Wit |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| DLNA | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Notities | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| h.264 | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| SKU | GT-I8190ZWZDBT, GT-I8190ZWZ | |
| EAN | 8806085532182 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 21 februari 2014 |