Samsung Galaxy S10 Lite 128GB White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,7 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Werkgeheugen | 8.192 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,7 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 393 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 5 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 9 Octa 9820 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.800 MHz |
| GPU | Adreno 640 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 48 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 32 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 162,5 mm |
| Breedte | 75,6 mm |
| Dikte | 8,1 mm |
| Gewicht | 186 gram |
| Kleur | Wit |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-G770FZWDPHN, SM-G770FZWDDBT | |
| EAN | 8806090311734, 8806090315473 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 januari 2020 |
De release van Android 13 ‘Tiramisu’ is in aantocht. In dit artikel bekijken we welke toestellen er potentieel van kunnen worden voorzien.
1 augustus 2022 14:45