Samsung Galaxy S10e 128GB Black
- Bekijk 4 reviews
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 5,8 inch |
| Schermresolutie | 2280x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 9.0 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 5,8 inch |
| Schermresolutie | 2280x1080 |
| Pixeldichtheid | 435 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 83,3 % |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 9 Octa 9820 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Snelheid cluster 1 | 2.700 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 8 |
| Snelheid cluster 2 | 1.900 MHz |
| GPU | ARM Mali-G76 MP12 |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 6 MPixel |
| Derde camera (achter) | |
| Vierde camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 10 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 2 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Gesprekstijd | 19 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 3.100 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Snelladen | |
| Snellaad-techniek | Quick Charge 2.0 |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 142,2 mm |
| Breedte | 69,9 mm |
| Dikte | 7,9 mm |
| Gewicht | 150 gram |
| Kleur | Zwart |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-G970FZKDPHN, SM-G970BLACK, SM-G970FZKDLUX, SM-G970FZKDDBT, SM-G970FZKDE48, 2200.9467, SM-G970FZKDXEF, SM-G970FZKDE31 | |
| EAN | 8801643689759, 8801643546533, 8801643649210, 8801643689797, 8801643889098, 8801643909642 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 februari 2019 |
De Samsung Galaxy S10-smartphones zijn de eerste met 802.11ax - ook wel Wifi 6 genoemd - ondersteuning. Wij zochten uit hoe snel de wifi-verbinding is op deze toestellen.
7 mei 2019 05:59
Samsung kwam deze maand met de langverwachte tiende generatie Galaxy S telefoon. Of eigenlijk moeten we zeggen 'telefoons' want de Galaxy S10 is er in maar liefst drie verschillende smaken. Wij testten de S10, S10+ en S10e allemaal uitgebreid, en in deze video vertellen we alles wat je moet weten. Lees ook onze geschreven reviews van de Samsung Galaxy S10 en S10+ en de Galaxy S10e.
22 maart 2019 15:00
Met de S10-reeks introduceert Samsung voor het eerst een kleinere en goedkopere variant van zijn topmodel: de S10e. Dat is potentieel een interessante keuze, wij zochten hoe dit in de praktijk uitpakt.
20 maart 2019 05:59
Zojuist presenteerde Samsung in San Francisco dan eindelijk zijn nieuwe Galaxy S10-smartphones. Gisteren konden we ze al eventjes uitproberen. Onze eerste indrukken lees je hier.
20 februari 2019 20:30