Samsung Galaxy S20 FE 5G 128GB Red
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Besturingssysteem | Android |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,5 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 405 ppi |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Touchscreen |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.800 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Primaire frontcamera: resolutie | 32 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 3 x |
| Flitser | |
| Maximale video opnameresolutie | 7680x4320 |
| SIM type | Nanosim |
| Voedingsaansluiting | USB Type-C |
| IP-classificatie | IP68 stof (volledig) en waterdicht |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 159,8 mm |
| Breedte | 74,5 mm |
| Dikte | 8,4 mm |
| Gewicht | 190 gram |
| Kleur | Rood |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Vingerafdrukscanner |
| SKU | SM-G781BZRDEUE | |
| EAN | 8806090752971 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 oktober 2022 |