Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 128GB Grey
- Bekijk 2 reviews
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,9 inch |
| Schermresolutie | 3200x1440 |
| Cameraresolutie (achter) | 108 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 10 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 12.288 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 108,27 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,9 inch |
| Schermresolutie | 3200x1440 |
| Pixeldichtheid | 509 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 89,9 % |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass 6 |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 990 |
| ARM-architectuur | ARMv8 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | Samsung Exynos M5 |
| Snelheid cluster 1 | 2.700 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 2 |
| Type cluster 2 | ARM Cortex-A76 |
| Snelheid cluster 2 | 2.500 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 2 |
| Type cluster 3 | ARM Cortex-A55 |
| Snelheid cluster 3 | 2.000 MHz |
| Aantal cores cluster 3 | 4 |
| GPU | ARM Mali-G77 MP11 |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
| Cameraopstelling achterzijde | Primaire camera, ultragroothoek, zoomcamera, dieptecamera |
| Primaire camera: resolutie | 108 MPixel |
| Primaire camera: diafragma | f/2 |
| Primaire camera: type autofocus | Phase detection autofocus (PDAF) |
| Primaire camera: optische beeldstabilisatie | |
| Ultragroothoek camera: resolutie | 12 MPixel |
| Ultragroothoek camera: diafragma | f/2 |
| Ultragroothoek camera: type autofocus | - |
| Ultragroothoek camera: optische beeldstabilisatie | |
| Zoomcamera: opgegeven optische zoom | 4 x |
| Zoomcamera: resolutie | 48 MPixel |
| Zoomcamera: diafragma | f/4 |
| Zoomcamera: type autofocus | Phase detection autofocus (PDAF) |
| Zoomcamera: optische beeldstabilisatie | |
| Cameraresolutie (achter) | 108 MPixel |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Dieptecamera: resolutie | 0,3 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 40 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 10 x |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 7680x4320 |
| Maximale resolutie bij 30 fps | 7680×4320 |
| Maximale resolutie bij 60 fps | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 240 fps | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 960 fps | 1280x720 |
| Beeldstabilisatie video | Optische/elektronische beeldstabilisatie |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 5.000 mAh |
| Accutype | Li-Po |
| Snelladen | |
| Snellaad-techniek | USB Power Delivery 3.0 |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Infrarood sensor | |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 166,2 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Dikte | 9,3 mm |
| Gewicht | 221 gram |
| Kleur | Grijs |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner | |
| Type vingerafdrukscanner | Ultrasoon in scherm |
| aac | |
| mp3 | |
| ogg | |
| wav | |
| wma |
| 3GP | |
| MPEG 4 | |
| WMV |
| Garantie | 2 jaar |
| Afgeleide: browsetijd na half uur laden | 444 |
| SKU | SM-G988BZADEUB | |
| EAN | 8806090311369 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 februari 2020 |
De Galaxy S20 Ultra is de meest bijzondere van de drie nieuwe Galaxy S20-toestellen. Het toestel zit propvol met indrukwekkende specs, waarmee Samsung tracht de concurrentie te overbluffen. Levert dat ook een geslaagde smartphone op?
1 april 2020 05:59
Vandaag heeft Samsung zijn nieuwe Galaxy S20-serie aan het grote publiek gepresenteerd. De drie toestellen mogen er goeddeels hetzelfde uitzien als vorig jaar: aan de camera is een hoop gebeurd. Onze eerste indrukken lees je hier.
11 februari 2020 20:00
De release van Android 13 ‘Tiramisu’ is in aantocht. In dit artikel bekijken we welke toestellen er potentieel van kunnen worden voorzien.
1 augustus 2022 14:45