Samsung Galaxy S21 128GB Grey
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,2 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Werkgeheugen | 8.000 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,2 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 424 ppi |
| Touchscreen |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 2100 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 2.900 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Type lens tweede camera (achter) | Groothoek |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Type lens derde camera (achter) | Telelens |
| Derde cameraresolutie (achter) | 64 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 10 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 3 x |
| Flitser | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 7680x4320 |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Snelladen | |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 151,7 mm |
| Breedte | 71,2 mm |
| Dikte | 7,9 mm |
| Gewicht | 171 gram |
| Kleur | Grijs |
| Barometer | |
| GPS | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-G991BZADEUB, SM-G991BZADEUE | |
| EAN | 8806090892776, 8806090892127 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 januari 2021 |
De release van Android 13 ‘Tiramisu’ is in aantocht. In dit artikel bekijken we welke toestellen er potentieel van kunnen worden voorzien.
1 augustus 2022 14:45