Samsung Galaxy S21 FE 128GB Grey (6GB Ram)
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Schermdiagonaal | 6,4 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Android One |
| Werkgeheugen | 6.144 MB |
| Opslaggeheugen | 128 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 104,97 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6,4 inch |
| Schermresolutie | 2400x1080 |
| Pixeldichtheid | 411 ppi |
| Relatieve schermgrootte | 85,3 % |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Type glas voorzijde | Corning Gorilla Glass Victus |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Multi cluster | |
| Type cluster 1 | Qualcomm Kryo 680 |
| Snelheid cluster 1 | 2.840 MHz |
| Aantal cores cluster 1 | 1 |
| Type cluster 2 | Qualcomm Kryo 680 |
| Snelheid cluster 2 | 2.420 MHz |
| Aantal cores cluster 2 | 3 |
| Type cluster 3 | Qualcomm Kryo 680 |
| Snelheid cluster 3 | 1.800 MHz |
| Aantal cores cluster 3 | 4 |
| GPU | Adreno 660 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Cameraopstelling achterzijde | Primaire camera, ultragroothoek, zoomcamera |
| Primaire camera: resolutie | 12 MPixel |
| Primaire camera: diafragma | f/2 |
| Primaire camera: type autofocus | Phase detection autofocus (PDAF) |
| Primaire camera: optische beeldstabilisatie | |
| Ultragroothoek camera: resolutie | 12 MPixel |
| Ultragroothoek camera: diafragma | f/2 |
| Ultragroothoek camera: type autofocus | - |
| Ultragroothoek camera: optische beeldstabilisatie | |
| Zoomcamera: resolutie | 8 MPixel |
| Zoomcamera: diafragma | f/2 |
| Zoomcamera: type autofocus | Phase detection autofocus (PDAF) |
| Zoomcamera: optische beeldstabilisatie | |
| Cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Type lens tweede camera (achter) | Groothoek |
| Tweede cameraresolutie (achter) | 12 MPixel |
| Type lens derde camera (achter) | Telelens |
| Derde cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 32 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Optische zoom | 3 x |
| Flitser | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 30 fps | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 60 fps | 3840x2160 |
| Maximale resolutie bij 120 fps | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 240 fps | 1920x1080 |
| Maximale resolutie bij 960 fps | 1280x720 |
| Beeldstabilisatie video | Optische/elektronische beeldstabilisatie |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 4.500 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Snelladen | |
| Snellaad-techniek | USB Power Delivery 3.0 |
| Draadloos laden |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi Direct | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 6 (802.11ax) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Infrarood sensor | |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 155,7 mm |
| Breedte | 75,3 mm |
| Dikte | 9,7 mm |
| Gewicht | 177 gram |
| Kleur | Grijs |
| Barometer | |
| GPS | |
| Elektronisch kompas | |
| Gyroscoop | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Irisscanner | |
| Vingerafdrukscanner | |
| Type vingerafdrukscanner | Capacitief zijkant |
| Garantie | 2 jaar |
| Afgeleide: browsetijd na half uur laden | 300 |
| SKU | SM-G990BZADEUB | |
| EAN | 8806092585201 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 5 januari 2022 |
| 3DMark Wild Life Extreme overall score | 1.690 |
|
|
| Average frame rate Extreme (fps) | 10,1 fps |
|
|
| 3DMark Wild life Extreme FPS-range laagste | 4 fps |
|
|
| 3DMark Wild Life Extreme FPS-range hoogste | 18 fps |
|
| Stability | 55 % |
|
|
| Best loop score | 6.813 |
|
|
| Lowest loop score | 3.745 |
|
| Stability | 99 % |
|
|
| Best loop score | 1.016 |
|
|
| Lowest loop score | 1.010 |
|
De release van Android 13 ‘Tiramisu’ is in aantocht. In dit artikel bekijken we welke toestellen er potentieel van kunnen worden voorzien.
1 augustus 2022 14:45